Vítejte ve světě Canon

Značka Canon a služby pro vás Vždy se na nás můžete obrátit! K dispozici vám je primární kontakt Canon váš Canon Account manager a ve složitějších případech vám pomůže i tým našich školených konzultantů a produktových specialistů.

Školení a podpora V rámci Partnerského programu Canon jsou pro vás připravena pravidelná produktová a technická školení. Naším cílem je předat vám co nejvíce našeho know-how a pomoci vám být úspěšní!

Marketing Máme pro vás produktové, technické a marketingové materiály v elektronické i tištěné podobě, které vám pomohou s propagací a komunikací vašich služeb. Také vám pomůžeme při organizaci akcí a aktivit na podporu prodeje.

Ekologie Věděli jste, že naše zařízení patří k nejšetrnějším v oblasti spotřeby energie? Naším cílem je zachovat trvale udržitelný rozvoj, jak v rovině obchodu, tak v rovině lidského života.

Řešení na míru Zákazníci požadují efektivní a optimální řešení jejich tiskových potřeb. My vám pomůžeme s návrhem vhodného řešení pro zákazníka, stejně tak jako vám pomůžeme s konfigurací HW a SW.

Instalace zařízení Cílem naší vzájemné spolupráce je zabezpečit maximální spokojenost koncového uživatele s poskytnutým řešením, a proto jsme připraveni pomoci vám při instalaci a spuštění zařízení přímo u koncového uživatele a to prostřednictvím vzdálené správy zařízení nebo osobně.

Demo produkty Potřebujete testovat řešení Canon v praxi ve svém prostředí nebo přímo u zákazníka? Využijte naší Demo podporu a trial licence řešení uniFLOW. K dispozici je vám i Canon Showroom v Praze, který můžete kdykoli po předchozí domluvě navštívit.

Ceny a cenová politika V rámci výběrových řízení a projektů vám poskytneme plnou podporu a to nejen v oblasti informací a poradenství, ale také podporu cenovou.